Expanzia v Európe

Pall-Ex Group je jedna z vedúcich distribučných sietí paletovaného tovaru vo Veľkej Británii.

Je zameraná hlavne na kvalitu, spoľahlivosť a služby. Zdieľanie know-how, odborných znalostí a skúseností s vybranými partnermi umožňuje Pall-Ex Group ponúkať bezkonkurenčné služby v rámci celej Európy.

Pall-Ex sa aktívne angažuje v rozvoji distribučných sietí na národných úrovniach so zámerom spojiť ich v jednu paneurópsku distribučnú sieť prepravy malých paletovaných zásielok.

Našim zákazníkom ponúkame zníženie nákladov, zvýšenie efektivity a bezkonkurenčné služby, vďaka čomu Pall-Ex Group poskytuje svoje služby v šiestich krajinách a do ďalších plánuje preniknúť.

V roku 2009 Pall-Ex Group úspešne zaviedla svoj podnikateľský model v Taliansku a tak po prvý krát rozšírila svoje pole pôsobnosti do Európy. Od vtedy boli viaceré distribučné siete uvedené na trhy v Španielsku, Portugalsku a Rumunsku. Momentálne sú tieto distribučné siete plne funkčné s rastúcimi ekonomickými výsledkami každým štvrťrokom. Distribučné siete vo Francúzsku a Poľsku boli uvedené do prevádzky začiatkom roka 2013.

Momentálne hľadáme vhodného obchodného partnera, ktorý by mal záujem inovovať distribúciu malých zásielok tovaru na paletách na Slovensku a v Česku.

Začali sme aktívne hľadať potenciálnych partnerov, s ktorými by sme mohli spolupracovať a vytvoriť distribučnú sieť dopravcov prepravujúcich tovar na paletách na Slovensku a v Česku.

Dajte nám vedieť. Zaregistrujte vašu spoločnosť v našom dotazíku tu.