top of page
Pall-Ex kamión prepravuje palety

Globálna sieť
distribúcie nákladu

Pall-Ex Group Limited bola založená vo Veľkej Británii v reakcii na rastúcu potrebu prepravných spoločností zvládať čoraz menšie a menšie zásielky nákladu, keď sa zákazníci snažili obmedziť svoje skladové zásoby.

Medzinárodná vízia

Pall-Ex je teraz medzinárodne oceňovaná spoločnosť pre paletovú nákladnú prepravu s hlavnými držiteľmi licencie pôsobiacimi vo viacerých krajinách po celej Európe

 

Pall-Ex CZ & SK

Centrálny Hub Pall-Ex CZ & SK sa nachádza v Malackách. Táto centrálna poloha poskytuje príležitosť pre prepravné spoločnosti z celého Slovenska a Česka, aby sa pripojili k sieti Pall-Ex a vytvorili v strednej Európe silnú paletovú sieť.

Manažment Pall-Ex CS si uvedomuje dôležitosť územia Českej republiky a Slovenska s dobre vybudovanou infraštruktúrou, ktorá prirodzene spája krajiny strednej Európy so zvyškom sveta. Preto je našou primárnou úlohou získať dostatočný počet kvalifikovaných a disciplinovaných Členov na to, aby bolo možné vytvoriť Depoty vo všetkých kľúčových lokalitách, ktoré v rámci našej siete spoľahlivo doplnia európsku sieť Pall-Ex.

Do našej paletovej siete hľadáme progresívne zmýšľajúce a dynamické spoločnosti v oblasti cestnej prepravy. Spolupracujeme s podobne zmýšľajúcimi medzinárodnými logistickými spoločnosťami, spoločnosťami cestnej prepravy a perspektívne uvažujúcimi partnermi. Náš obchodný model nám umožnil prerásť do medzinárodnej siete s viac ako 500 Členmi, ktorí sa špecializujú na expresnú distribúciu malých zásielok. Naša úspešná expanzia poskytuje množstvo výhod pre spektrum logistických spoločností naprieč kontinentom a pomáha podporovať zákazníkov po celom svete.

Kam ďalej?

podanie rúk prepravcu s klientom
Ako funguje model Pall-Ex
vysokozdvižný vozík v sklade manipuluje palety
Chcem poslať paletu
Praha, Česká republika
Preprava paliet do zahraničia
bottom of page